Aysham

تور موریس و اطلاعات سفر به موریس

تور موریس و اطلاعات سفر به موریس

در ادامه راهنمایی درباره سفر به موریس خواهیم داشت، که در آن به معرفی جاهای دیدنی موریس، مراکز خرید برتر، اطلاعات گردشگری و هر آنچه که بعد از خرید تور موریس باید بدانید می پردازیم.

نکات سفر به موریس

*واحد پول موریس روپیه است.

* پایتخت موریس و بزرگترین شهر آن پورت لوئیس است.

*فرودگاه سیر سیووساگور رامگولام فرودگاه بین المللی جزیره می باشد.

*اختلاف ساعت موریس با تهران در حدود نیم ساعت است.

* فاصله هوایی تهران با موریس 8.45 می باشد.

*زبان رسمی کشور موریس، انگلیسی است اما برخی از مردم نیز با زبان های فرانسوی و هندی و زبان بومی منطقه صحبت می کنند.

*موریس با آب هوای نیمه استوایی در نیم کره جنوبی قرار دارد و به همین دلیل فصل ها در موریس جا به جا است. بهترین زمان سفر به این جزیره زیبا از فروردین تا آبان ماه است.

جاذبه های گردشگری تور موریس

بدون شک یکی از زیباترین مکان ها در دنیا جزیره موریس است، که با مناظر زیبا و بکر به یکی از توریستی ترین جزیره ها در دنیا تبدیل شده است. با مشاهده هتل های لوکس و ویلاهای با شکوه پی خواهیم برد که این کشور تا به چه اندازه به صنعت گردشگری توجه داشته است و گردشگران تور موریس با اقامت در هتل های 4 ستاره و 5 ستاره موریس و بازدید از جاذبه های گردشگری بی نظیر، به یاد ماندنی ترین تعطیلات خود را تجربه خواهند کرد.

از تفریحات و جاذبه های گردشگری تور موریس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

طبیعت گردی، اسب سواری، موتور سواری، ورزش‌های آبی، سافاری، کشتی کاتاماران، ماهیگیری و تماشای شنای دلفین‌ها و وال‌ها، زیپ لاین و کایونینگ، غواصی و زیردریایی، پرواز با هلیکوپتر بر فراز جزیره، زمین های گلف، آبشار زیر دریا، جزیره های بکر، آکواریوم موریس، آتش فشان مور، پارک Mascareignes، Senneville، پارک ملی Cascavelle، پارک طبیعی Ile aux Aigrettes ، پارک ملی رودخانه سیاه جورجز.